Kompresory

kompresory BSJ

kompresory BSJ

BSJ group s.r.o. prodává, vyrábí a servisuje kvalitní kompresory s vysokou spolehlivostí provozu.

Dlouholetá působnost na trhu s kompresorovou technikou je pro jakéhokoliv zákazníka zárukou nejvyšší možné spolehlivosti dodaných technologií pro stačený vzduch. Počínaje zdrojem stlačeného vzduchu to znamená KOMPRESORU, dále pak rozvodnou soustavou stlačeného vzduchu spojenou se vším co k této soustavě patří. Celý systém a technologii naším zákazníkům navrhneme, vyprojektujeme, dodáme a instalujeme. Po celou dobu životnosti zajistíme servis a údržbu všech kompresorů i všech technologických částí rozvodů stlačených plynů.

kopresory stacionární

kopresory stacionární

kompresory nabídka

kompresory nabídka

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu