Pohádka pro děti "O hloupém Honzovi, aneb co je pravda a co lež"

11. 11. 2015

Potěšit a zpříjemnit dětem pobyt v nemocnicích krásnou pohádkou se daří společnosti BSJ group s.r.o.

 

Do Nemocnice Ostrov přijeli s veselou pohádkou plnou písniček s názvem „O hloupém Honzovi, aneb co je pravda a co lež“. Nemocným dětem a dětem ze základní školy v Ostrově se představili členové divadelního spolku Kašpar z pražského Divadla v Celetné Karla Vovsová a Tomáš Stolařík. Hlavním motivem pohádky je cesta hloupého Honzy do světa za poznáním, aby se z lenocha a hlupáka stal vzdělaným a pracovitým člověkem. Při svém putování se setkává s řadou lidí - postav a postaviček, díky kterým nalézá odpovědi na to, co je správné a co naopak špatné, co je pravda a co je lež - že lež má krátké nohy a žádný učený z nebe nespadl a bez práce nejsou koláče. Zkrátka pozná, že nejdříve se musí spoustu věcí naučit, aby ho v životě nikdo nemohl napálit, aby se stal "opravdovým člověkem" - pracovitým a chytrým a hlavně: aby mohl ostatním lidem pomáhat, protože to je v životě to nejdůležitější.

 

Herci podali skvělé výkony a rozesmáli nejen malé děti, které do představení i zapojili. Veselé představení zpříjemnilo tak pobyt malým pacientům v nemocnici a školákům zpříjemnilo školní den.

 

Zdroj: Nemocnice Ostrov - www.nemostrov.cz

Pohádka dětem
Pohádka dětem
Pohádka dětem
Pohádka dětem
Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu