Pohádkové pohlazení v Hodoníně

Každý z nás, ač dospělý či dítě, potřebuje občas rozveselit a povzbudit. Prožíváme-li například zápas s nemocí, toužíme po podpoře daleko víc. Kromě obětavosti zdravotního personálu a pozornosti rodiny působí často jako příjemné pohlazení třeba jen veselá příhoda nebo pohádka.

 

Proto se také dětské oddělení Nemocnice TGM Hodonín, p. o. rozhodlo pozvat divadelní spolek Kašpar pražského Divadla v Celetné a potěšit tak své dětské pacienty, jejich rodiče, personál, ale i děti, které si jen přišly do nemocnice užít v době prázdnin komické pohádky Medvídek Nebojsa. O tom, že bylo „veselo“ a že humor je ten nejlepší lék, vypovídaly spokojené a usměvavé tváře všech přítomných.

 

Vedení nemocnice tímto děkuje hercům, všem organizátorům a v neposlední řadě společnosti BSJ Group s.r.o., která tuto pohádku přivezla dětem do Hodonína jako dárek.

 

Mgr. Zdeněk Grombiřík,

projektový manažer

Nemocnice TGM Hodonín, p. o.

www.nemho.cz

Hodonínské listy č. 8, srpen 2013

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu