Společnost BSJ group zpříjemňuje malým pacientům pobyt v nemocnici

11.6.2013

Společnost BSJ group zpříjemňuje pobyt malým pacientům také hraným divadelním představením – Medvídek NEBOJSA. Toto představení profesionálních herců je pro dětská oddělení zcela zdarma.

Pobyt v nemocnici není pro nikoho z nás příjemná záležitost. Všichni si moc dobře uvědomují, jak negativně může zapůsobit na psychiku pacientů. Jde především o děti, které nemohou být doma u rodičů, ve svém pokojíčku a se svými hračkami. Malí pacienti bývají velmi často vystrašení a dezorientovaní, přestože lékaři, sestřičky a ostatní nemocniční personál se snaží odvést jejich pozornost od jejich zdravotních problémů a co nejvíce jim pobyt v nemocnici zpříjemnit. Tomu může napomoci i vybavení pokojů dětského oddělení lůžkovými rampami MAYA s veselými obrázky zvířátek a různých pohádkových postaviček. Když se dítě v noci probdí, nevidí jenom potemnělé orientační osvětlení, ale nad jeho hlavou je rozzářená hvězdná obloha dětské lůžkové rampy MAYA.

Je skvělé, že konečně i do České republiky dorazil evropský standard pro dětská oddělení. Díky společnosti BSJ group se i na našem trhu objevila dětská lůžková rampa MAYA, která vytváří malým pacientům v nemocničním prostředí pohádkovou atmosféru a ti se tam tak cítí mnohem lépe. Dodavatelem těchto lůžkových ramp, které oživují pokoje dětských nemocničních oddělení, je společnost BSJ group, která dodává i další vybavení jako např. stropní stativy, zdrojové mosty, operační osvětlení, rozvody medicinálních plynů atd.

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu