BSJ group sponzoruje Galavečer bojových sportů

23.3.2016

BSJ group sponzoruje Galavečer bojových sportů

Již v pátek 15. dubna se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskuteční galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí. Společnost BSJ group si tuto sportovně-společenskou událost, které je sponzorem, určitě nenechá ujít. Program odstartuje v 18 hodin, kdy budou probíhat předzápasy. To hlavní ale přijde na řadu o hodinu později.

„Dvakrát ročně jsme schopní zaplnit halu. Je to pouze tím, že na tom dělají skvělí lidé. Hlavní zážitky, kteří si diváci odnášejí do domovů, ale dělají zápasníci. A letos bude mít kromě českých hvězd zástup Chorvatsko i Švédsko," láká na akci sportovní manažer Petr Ottich. „Startovní listina má podle papírových předpokladů splněná veškerá kritéria. Myslím si, že akce přinese skvělé zážitky," dodává.

Souboj titánů je organizován již 13 let. Jeho věhlas ve světě se stále více a více zvedá, což potvrzují slova Petra Otticha: „Oslovují nás lidé v zahraničí. Souboj bude vysílán v chorvatské televizi, díky čemuž se opět posouváme dál."

Diváci v akci uvidí například bývalého hokejistu Michala Dvořáka, legendu české scény Jiřího Žáka nebo také jednoho z nejlepších chorvatských zápasníků v muaythai Marina Čarapinu. Dojde rovněž na dívčí souboj, válka mezi provazy čeká Alexandru Jursovou a Švédku Theresu Gunnarssonovou.

Zajistěte si včas své vstupenky, protože na představení, které podporuje BSJ group, kde Tůmič roztočí svá kladiva, bude chtít být každý!

Více na: www.soubojtitanu.cz

autor: Jarmila Šnoblová

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu