Nové www.DIVADELKOBSJ.cz

15.7.2016

Nové www.DIVADELKOBSJ.cz

Rádi bychom vám představili nově spuštěný projekt v podobě webových stránek Divadélka BSJ – www.divadelkobsj.cz, kde se dozvíte aktuální informace týkající se jak samotného divadla, tak i dalších dobročinných akcí, které společnost BSJ group buď sama pořádá, nebo jinak podporuje.

Připomínáme, že BSJ group je iniciátorem Divadélka BSJ, které hraje představení dětem hospitalizované na lůžkových odděleních v nemocnicích po celé České republice, a to zcela zdarma.

 

Kromě této aktivity sponzoruje BSJ group formou pravidelných finančních příspěvků také neziskovou organizaci Rozum a Cit nebo projekt BabyBoxy.

 

Kromě „neziskovek“ je BSJ group partnerem projektů Buri Sports Academy, což je organizace, která se zaměřuje na sportovní aktivity dětí a jejich rodičů. Díky Josefu Jandíkovi, jednateli společnosti BSJ group, můžeme zmínit další projekt, který se týká opět dětí. Tentokrát hovoříme o bezpečnosti dětí na sjezdovkách, kterým BSJ poskytuje v Lyžařské a snowboardové škole Sněženky a Machři reflexní bezpečnostní vesty.

 

O všech zmíněných projektech se dočtete více právě na stránkách www.divadelkobsj.cz, kde jsou zveřejňovány i obrázky, které posílají děti z nemocnic, kde zhlédli představení Divadélka BSJ.

 

Děkujeme, že jste s námi…

Autor: Jarmila Šnoblová

Nové webové stránky Divadélka BSJ
Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu