Pozvánka na dětský den

31.5.2016

Pozvánka na dětský den

Zveme všechny děti, maminky a tatínky,  babičky i dědečky na krásné dětské odpoledne s Fakultní nemocnicí Plzeň.  Dětský den FN Plzeň, jehož partnerem je BSJ group, se uskuteční v sobotu 4. června 2016 od 13 hodin v Lochotínském parku (u lochotínského bazénu).  

Pro děti bude připraven velmi bohatý program, jehož součástí bude například Techmania Show, malování na obličej, aktivity se záchranáři a děti jistě pobaví také Divadélko BSJ s představením Medvídek Nebojsa a Medvídek Nebojsa II.

Tato představení znají pouze dětští pacienti z lůžkových oddělení nemocnic napříč Českou republikou. Za celým projektem, kdy se hrají jednotlivá představení téměř ve všech nemocnicích, stojí společnost BSJ group, která se, mimo jiné, zabývá i dodávkami lůžkových ramp a dalšího vybavení nemocnic.

„Dodávky technologií do nemocnic jsou pouze jeden z mnoha segmentů, kterými se zabýváme. Přesto považujeme tuto charitativní aktivitu za velmi potřebnou. Myslím, že děti jsou jedna z nejohroženějších a nejbezbrannějších skupin, kterým je třeba věnovat pozornost a pomáhat jim. BSJ group působí právě i v nemocnicích a pohled na malé nemocné děti je velmi skličující, proto v této činnosti vidíme smysl a chceme v ní pokračovat,“ uvedl Ing. Josef Jandík, jednatel společnosti BSJ group, s. r. o.

To je jeden z hlavních důvodů, proč se BSJ group k tomuto projektu jakému přidala a kterého se také zúčastní. Děti se zde nejen pobaví, ale zábavnou formou se mohou dozvědět i řadu zajímavých informací - jak vypadá zdravá snídaně, jak si správně čistit zoubky a mnoho dalšího.

Přijďte společně s námi oslavit dětský den do Lochotínského parku, kde se určitě nikdo nudit nebude…

-red-

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu