Čerpadlová skupina pro míchárnu barev

Pracovníci míchárny barev museli při navažování jednotlivých dávek zvedat kyblíky s barvou, pokaždé otevírat kyblíky, ručně promíchávat barvy, přelévat barvu pomocí nádobek. Toto vše pracovníky nejen zdržovalo, ale také zatěžovalo mnoha povinnostmi.

 

Byli jsme osloveni, zda jsme schopni vytvořit čerpadlovou sestavu ručního dávkování jednotlivých barev v míchárně barev tak, aby se minimalizovaly činnosti jednotlivých pracovníků.

 

Po obdržení zadání od investora, po několika jednáních s upřesněním představy o funkčnosti jsme zvolili jednotlivé komponenty, navrhli a vyrobili ocelový rám se záchytnou vanou, čerpadlovým blokem, systémem pojízdných uzávěrů plechovek s barvou, automatickým míchání jednotlivých barev dle nastaveného časového plánu v nadřazeném regulačním systému. Chod míchadel je signalizováno na rozvaděči.

 

Nad stávajícím pracovním stolem byla vytvořena dvě odběrová místa pro ruční navážení barev dle požadované receptury. Zde pouze pracovníci dle potřebného množství otevírají odběrový ventil a nadávkují si jednotlivé komponenty. Míchání i čerpání barev je automatické. Pouze při vyprázdnění kyblíku s barvou ho musí pracovník ručně vyměnit.

Míchárna barev
Míchárna barev
Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu