Rozvody stlačeného vzduchu

K distribuci vyrobeného stlačeného vzduchu jsou využívány rozvody stlačeného vzduchu.

Dodáváme a instalujeme tyto rozvody z různých standardně používaných materiálů jako jsou ocelové trubky nerezové, pozinkované, ale i „černé“ vzájemně svařované.

Rozvody stlačeného vzduchu

Dalšími běžně používanými a námi dodávanými jsou rozvody z hliníku, plastu (PA, PE, PP-R) nebo mědi.

Rozvody stlačeného vzduchu jsou nejčastěji zakončeny buď kulovým kohoutem nebo rychlospojkou.

Rozvody stlačeného vzduchu jsou prováděny dle projektové dokumentace, kterou můžeme zpracovat na základě zadání nebo vzájemné konzultace s provozovatelem, kdy naši technici navrhnou optimální trasy a dimenze rozvodu.

Nově nabízíme a realizujeme rozvody stlačeného vzduchu certifikovaným stavebnicovým systémem z hliníkového potrubí s mosaznými fitinkami.

Potrubí je dodáváno jak v „přírodním“ provedení, tak opatřené práškovou barvou. Výhodou tohoto systému hliníkových rozvodů je nízká hmotnost, tvarová stabilita – snadné kotvení, nepodléhá korozi, není nutná žádná další povrchová úprava. Není třeba svařovat, pájet, letovat nebo lepit; čistá montáž. Dimenze těchto rozvodů jsou 18, 22 mm – zástrčkový systém a 20 – 110 mm – závitový svěrný systém. Na kompletní systém hliníkových rozvodů s mosaznými spojkami byl vystaven certifikát TÜV na pevnost a těsnost na 20 bar, resp. 25 bar.

E-ON Mýdlovary kompresorovna

Pro běžně prováděné rozvody stlačeného vzduchu jsou pro zakončování svodů na jednotlivých pracovištích používány kulové kohouty, koncové plastové krabice s jedním až třemi výstupy a rychlospojky.

 

Dalšími prvky rozvodů stlačeného vzduchu jsou odlučovač vody, regulátory tlaku a olejové mlhové přimazávače pro pracoviště, kde se používá vzduchové nářadí vyžadující takto upravený stlačený vzduch.

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu