Stacionární kompresory KS

Kompresory KS

Enduro šroubový blok

Odolnost a účinnost jsou silnými stránkami ENDURO šroubových bloků. Je to výsledek nepřetržitého vývoje a zlepšování výrobních postupů. Nejvyšší pozornost je při výrobě věnována přesnosti šroubových bloků. Každý šroubový blok je kontrolován a zkoušen. Šroubové bloky jsou pro věřovány pomocí velice přesných 3D měřících systémů, které jsou umístěny ve zkušební místnosti s kontrolovanou teplotou.

AIRSMARTTM řídící jednotka k ovládání kompresoru

Všechna nastavení kompresoru jsou upravována pomocí elektronické řídící jednotky AirSmartTM. Řídící jednotka umožňuje nastavit provozní parametry kompresoru, má čtyřřádkový displej s menu a dotykovými tlačítky pro snadné ovládání. První dva řádky zobrazují informace o tlaku, teplotě, provozní době atd., zatímco druhé dva řádky zobrazují servisní a alarmová hlášení.

Řídící jednotka
Šroubový blok
Snadná instalace
Snadno vyměnitelný separátor
Automatický napínací systém řemenu

Snadná instalace

Panelová struktura pro bezpečnou, snadnou manipulaci. Bez kotvení. Dodáváno s olejovou náplní. Elektrické propojení je zabezpečeno přes rozvaděč uvnitř elektrické skříně, která je velmi snadno přístupná. Konstrukcí skříně je zajištěno optimální proudění chladícího vzduchu.

Snížené náklady na údržbu

Panelový systém poskytuje snadný přístup ze všech stran. Všechny komponenty, které potřebují pravidelnou údržbu - sací filtr a olejový filtr, separační filtr vzduch/olej, zásobník oleje a olejová náplň - jsou snadno dostupné z jedné strany.

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu