Šroubové kompresory KSA

Technologie založená na spolehlivosti kompresorů KS přináší novou řadu kompresorů KSA. Jsou technologicky pokročilé a čerpají z dlouholetého průzkumu a z nových vývojových postupů. Výsledkem je extrémě tichý šroubový kompresor, který je díky snížené spotřebě energie a správné volbě použitých, snadno recyklovatelných materiálů, ohleduplný k životnímu prostředí.

kopresory KSA

ENDURO šroubový blok

Odolnost a účinnost jsou silnými stránkami ENDURO šroubových bloků. Je to výsledek nepřetržitého vývoje a zlepšování výrobních postupů. Nejvyšší pozornost při výrobě je věnována přesnosti šroubových bloků. Každý šroubový blok je testován a kontrolován. Šroubové bloky jsou prověřovány pomocí velice přesných 3D měřících systémů, které jsou umístěny ve zkušební místnosti s kontrolovanou teplotou.

Nízká hladina hluku

Optimální systém proudění vzduchu uvnitř kompresoru zaručuje velmi tichý chod stroje. To je přínosné nejen pro životní prostředí, ale také pro obsluhu zařízení. Tento systém také zajištuje správné chlazení zařízení.

Řídící jednotka Air Basic

Snadné ovládání elektronické řídící jednotky umožňuje plnou kontrolu kompresoru. Jednotka řídí a kontroluje: chod motoru, směr otáček, funkce ZAPNU TO/VYPNUTO s automatickým odvzdušněním při zastavení kompresoru, dálkové ovládání, alarmové hlášení poruch a servisních intervalů.

Šroubový blok
Řídící jednotka
Separátor vzduch/olej
Systém proudění vzduchu
Převody

Separátor vzduch/olej

Zvýšená spolehlivost kompresoru je dána menším množstvím rozvodů a spojů. Nový systém separace a filtrace oleje byl proto navržen jako kompaktní integrovaný blok pro separátor vzduch/olej a olejový filtr. Separátor je vysoce účinný a hodnota zbytkového oleje je velmi nízká. Součástí této sestavy je olejový filtr, separátor vzduch/olej.

Sací regulátor

Inovovaná technologie proudění vzduchu je zajištěna novým, vertikálně navrženým sacím regulátorem. Nasávaný vzduch proudí přímou cestou. Díky tomu nedochází při zatížení kompresoru k nežádoucím ztrátám. ON/OFF funkce a odvzdušnění jsou řízeny pomocí elektromagnetického ventilu, který je navržen a vyráběn s použitím menšího počtu komponentů. Tím je dosaženo delší životnosti a nižších nároků na údržbu ventilu.

Chladící systém

Optimální řešení chladícího systému a velikosti kombinovaného chladiče zajišťuje potřebné chlazení oleje a odchozího stlačeného vzduchu při teplotě, která je pouze o 8/10°C vyšší než teplota okolního prostředí.

Snížené náklady na údržbu

Systém rozebíratelných krytů poskytuje snadný přístup ke všem dílům, které potřebují pravidelnou údržbu - sací a olejový filtr, separační filtr vzduch/olej, zásobník oleje a olejová náplň - jsou snadno dostupné z jedné strany kompresoru.

Elektrické součásti

Součástí kompletní řady KSA je soubor kvalitních elektrických komponentů snadno dostupných na světovém trhu a motorů s krytím IP 55 (řada F).

Protihlukový ochranný kryt

Skříň se skládá z pevné základové desky a sestavy rozebiratelných bočních krytů, které umožňují snadný příštup k servisním místům. Součástí krytů je moderní materiál pohlcující hluk z kompresoru. Tato vrstva je natřena plně omyvatelnou vrstvou odolnou vůči oleji a vodě. I přes složitou výrobní technologii je tento materiál snadno recyklovatelný a nemá žádný negativní dopad na životní prostředí.

Převody

Kompresor využívá dlouhodobě otestovaný a odzkoušený řemenový převod s vysoce kvalitními plochými řemeny, čímž je zajištěna maximální spolehlivost a životnost. Pro snažší provádění údržby je napínací mechanismus řemenu zajištěn jediným stavěcím šroubem.

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu