Stacionární kompresory Ingersoll Rand

Společnost BSJ group s.r.o. je autorizovaným partnerem světoznámého výrobce kompresorů Ingersoll Rand.

Ingersoll Rand

Ingresoll Rand

Řada 75–350 kW a 200–250 kW

 

Energetická účinnost je jedním z nejdůležutějších úvah posuzování úspěšné operace ze systému stlačeného vzduchu. Náklady na energii mohou být často vyšší než kupní cena zažízení, a to i během systému prvního roku provozu. Ingersoll Rand šroubové kompresory jsou navženy tak, aby pomohly snížit množství odpadu a provozní náklady.

Nízkotlaké bezmazné vzduchové kompresory

Řada L 37–110 kW

L–Série 37–110 kW

 

Rotační šroubový kompresor řady L, třídy 0, je spolehlivé špičkové konstrukční řešení splňující všechny požadavky zákazníků, které umožňuje úsporu energie a je ideálním řešením v případě, kdy je vyžadována vysoká čistota vzduchu.

Vzduchové šroubové kompresory se vstřikem chladiva

Řada R 30–37 kW

Řada R 30–37 kW

Pohony se stálými a proměnnými otáčkami.

 

Vzduchové šroubové kompresory se vstřikem chladiva nové řady R 30-37 kW společnosti Ingersoll Rand přinášejí ty nejlepší, časem prověřené konstrukce a nové technologie. Jsou vybavené pokročilými funkcemi, např. Progressive Adaptive Control™ Protection a V-Shield™ Technology, nezávislým systémem chlazení a novou řídicí jednotkou řady Xe.

Rotační vzduchové šroubové kompresory

Řada 37–300 kW

Řada 37–300 kW (50–400 hp)

 

Více než 100 let Ingersoll Rand zavádí revoluční technologie - vytváří nové standardy, jak světu ulehčit práci. Náš první bezolejový kompresor jsme představili v roce 1912 a po desetiletí jsme vyvíjeli další robustní, spolehlivé a špičkové řady kompresorů.

Šroubové kompresory se vstřikem chladiva

Řada 37–45 kW

Řada R s výkonovým rozsahem 37–45 kW

(50–60 k) 50 Hz

 

Kompresory Ingersoll Rand řady R poskytují to nejlepší z dlouhodobě osvědčených konstrukcí a technologií společně s vyspělými funkcemi zajišťujícími nejvyšší úroveň spolehlivosti, účinnosti a produktivity.

Řada R 37–160 kW (50-200k)

Řada R 37–160 kW (50–200 k)

 

Společnost Ingersoll Rand představila svůj první vzduchový kompresor již v roce 1872. Již více než 140 let vyvíjíme robustní a spolehlivá technická řešení založená na šroubových kompresorech, které představují naprostou špičku ve svém oboru.

Rotační šroubové kompresory se vstřikem chladiva

Řada R 55–75 kW

Řada R 55–75 kW

 

Naše optimalizované, energeticky účinné agregáty poskytují kombinaci výkonu a hodnoty, která maximálně vyhoví vašim specifickým potřebám. Nabídka výrobků společnosti Ingersoll Rand představuje vysokou hodnotu a široký výběr.

Rotační šroubové kompresory

Řada R 5–11 kW (5–15 hp)

Řada R 5–11 kW (5–15 hp)

 

Cenově Ingersoll Řada R 5-11 kW kompresorů rozšiřuje Sérii R do rozsahu komerčního stroje, stejně jako nabízí inovační funkce a kompaktní design. Tato řada kompresorů dodává optimální výkon a snadnější údržbu, vše v robustním, inovativním balení.

Řada 2,2–5,5 kW

Řada 2,2–5,5 kW

 

Ideální volbou pro náročné provozní požadavky automobilových, montážních a natěračských dílen a obecné průmyslové potřeby je řada rotačních šroubových kompresorů R2,2 až 5,5 kW.

Řada UP5 11–37 kW

Řada UP5 11–37 kW

 

Řada UP série je nejen ucelený vzduchový systém, je to kompletní rešení zamerené na ziskovost v dnešním podnikání - naprostá spolehlivost, funkcní produktivita, pružnost v provozu a energetická úspornost.

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu