Instalace rozvodů technických plynů

Realizujeme kompletní dodávky v oblasti rozvodů technických plynů bez omezení, provádíme montáže a opravy vyhrazených plynových zařízení, zajišťujeme technické poradenství, projektovou dokumentaci a revize. Jedná se instalace rozvodů pro průmysl, energetiku, laboratoře, potravinářství a nemocnice.

Rozvody technických plynů

Potrubní rozvody

  • technických plynů pro svařování, řezání, lasery, laboratoře, atd. ( kyslík, vodík, dusík, acetylen, corgon, argon, helium, aj.)
  • medicinálních plynů
  • speciálních plynů

Materiálové provedení potrubních rozvodů

  • ocel, nerez, měď, plast, hliník

Příslušenství rozvodů technických plynů

  • redukční stanice
  • redukční ventily
  • rozvodové a lahvové uzavírací ventily
  • bezpečnostní armatury a ostatní příslušenství
Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

<
Kompresorová a vakuová technika

Kompresorová a vakuová technika

Dodáváme kompresory předních světových výrobců. V naší nabídce kompresorové techniky jsou: stabilní šroubové kompresory, kompresory s frekvenčním měničem, vysokotlaké i bezolejové kompresory a pístové kompresory. Kromě kompresorů dodáváme pro úpravu stlačeného vzduchu sušičky a filtry stlačeného vzduchu. Zajišťujeme servis, generální opravy a dodávky náhradních dílů pro kompresory: GARDNER DENVER – BOTTARINI, SCHNEIDER, ATLAS COPCO, KAESER, COMPAIR,  ATMOS Chrást, BOGE a další.

Více informací...

Průmyslové chlazení a klimatizace

Průmyslové chlazení a klimatizace

Dodávky chlazení (zdrojů chladu) od firmy ACM Kälte Klima pro průmyslové aplikace: lisovny plastů, tlakové lití zinku a hliníku, výroba plastových profilů, trubek a hadicového materiálu, svařovací stroje. Nabízíme ucelené technologické celky včetně dodávky hydraulických komponentů - čerpadla, akumulační nádoby, potrubní rozvody – a MaR systému řízení pro zabezpečení chodu v automatickém režimu. Přesné klimatizace pro serverovny, laboratoře, speciální provozy.

Více informací...

Vybavení nemocnic

Vybavení nemocnic

Jsme autorizovaným zástupcem renomovaných výrobců TLV a TEDISEL. Se širokým portfoliem instalačních komplexů je naše společnost v tomto oboru nejuniverzálnějším dodavatelem na českém trhu – od VIP provedení až po nejekonomičtější varianty. Mezi dodávaný sortiment patří i operační a vyšetřovací světla a veškeré příslušenství.

Více informací...

Rozvody medicinálních plynů

Rozvody medicinálních plynů

Komplexnost služeb od vypracování projektové dokumentace, dodávky a instalace kompletních systémů rozvodů medicinálních plynů včetně zdrojů medicínského vzduchu, podtlaku a hlavně výroba vlastních zdravotnických prostředků - to nám umožňuje připravit řešení na klíč opravdu na míru.

Více informací...

Rozvody technických plynů, prodej

Rozvody technických plynů, prodej

Realizujeme kompletní dodávky v oblasti rozvodů technických plynů bez omezení, provádíme montáže a opravy vyhrazených plynových zařízení, zajišťujeme technické poradenství, projektovou dokumentaci a revize. Jedná se instalace rozvodů pro průmysl, energetiku, laboratoře, potravinářství a nemocnice.

Více informací...

Projekční činnost

Projekční činnost

Optimální technicko-ekonomické řešení při úpravách stávajících systémů i realizacích nových kompletních technologických celků velkých staveb. Jedná se zejména o oblasti zdrojů a rozvodů médií: medicinální a technické plyny, stlačený vzduch, technologická chlazení a vakuové Optimální technicko-ekonomické řešení při úpravách stávajících systémů i realizacích nových kompletních technologických celků velkých staveb. Jedná se zejména o oblasti zdrojů a rozvodů médií: medicinální a technické plyny, stlačený vzduch, technologická chlazení a vakuové systémy.

Více informací...

Úspora energií

Úspora energií

Při dnešních vysokých cenách energií je důležité maximálně zefektivnit výrobní proces nejen po stránce vlastní výroby, ale také minimalizovat energetické nároky celého systému. Z tohoto důvodu by se měl každý provozovatel zajímat, zda při výrobě nevzniká i odpadní energie, kterou by bylo možné dále využít v rámci vlastní výroby, což je nejideálnější možnost nebo pro systém vytápění budovy a ohřev teplé vody.

Více informací...

>
 
Menu Úvodní strana
Menu