Předvánoční sbírka pro FN Plzeň

5.10.2016

Předvánoční sbírka pro FN Plzeň

Společnost BSJ group se rozhodla uspořádat veřejnou sbírku pro Fakultní nemocnici v Plzni. Cílem projektu je vybrat dostatečné množství finančních prostředků na zakoupení a následnou instalaci zdrojového mostu pro tři lůžka na urologickém oddělení.

Zapojit se do sbírky může každý prostřednictvím transparentního účtu, kde si můžete kdykoli zkontrolovat aktuální výši výtěžku.

Číslo transparentního účtu sbírky: 9469255001/5500

www.rb.cz/cs/o-nas/povinne-uverejnovane-informace/transparentni-ucty?mvcPath=transactions&accountNumber=9469255001

Nová zdrojová jednotka výrazně přispěje ke zkvalitnění péče na daném oddělení. Veškeré monitorovací zařízení a další technika tak bude na dosah pacientům. Zdrojové mosty budou vybaveny rozvody medicinálních plynů, světly, posuvnými policemi pro umístění monitorovací a infuzní techniky. Laicky řečeno - zdrojové mosty jsou „panely“ umístěné nad lůžky pacientů, které přivádějí potřebný kyslík a další plyny, elektrickou energii, osvětlení nebo další vybavení potřebné k ošetření pacienta.

Firmou BSJ group budou zahájeny přípravné práce a v prosinci letošního roku by mělo dojít k instalaci samotného zdrojového mostu a následnému slavnostnímu předání projektu Fakultní nemocnici v Plzni.

Jako první přispěla na transparentní konto společnost BSJ group, a to částkou 50 000 korun. Aby se podařilo vybrat požadovaný obnos, budou osloveni jak obchodní partneři této firmy, tak široká veřejnost. Její aktivní přispění bude velmi vítané.

Urologická oddělení nebývají z pohledu sbírek atraktivními zdravotními obory, o to je však tato sbírka potřebnější a cennější. Připívat na tento projekt můžete do konce letošního roku, a kdykoli si tak zkontrolovat aktuální výši částky, kterou se podařilo vybrat.

Za jakýkoli příspěvek jménem BSJ group, ale i jménem FN Plzeň FN v Plzni předem děkujeme.

Autor: Jarmila Šnoblová

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu