Pohádka v nemocnici

Pohádkové divadelní představení „Medvídek NEBOJSA" pro děti přímo v nemocnici. Potěšme společně malé pacienty a zpříjemněme jim pobyt krásnou pohádkou.

Pohádkové divadelní představení

Pohádka pro nemocnice

Pohádka pro nemocnice

Připravili jsme pro malé pacienty na dětských lůžkových odděleních pohádkové divadelní představení s názvem Medvídek NEBOJSA. Hrají jej herci Kateřina Vinická a Tomáš Stolařík, členové divadelního spolku Kašpar pražského Divadla v Celetné.

Divadelní představení je pro dětská zdravotnická oddělení ZDARMA.

Ukázky z představení

Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa
Medvídek Nebojsa

Máte o představení zájem?

Pokud máte o představení také zájem, napiště nám prosím vaši představu o termínu na e-mail bsj-ZAVINOVADLO:bsj.cz a nebo vyplňte rezervační formulář.

 

Délka předstvení je cca 30 minut.

Prostor potřebný pro herce a kulisy je minimálně 2,5 x 2,5 metru.

Viděli jste již naše představení?

Viděli jste již naše představení? Ohodnoťte jej, prosím, pro další zájemce.

Udělená hodnocení

Dětské oddělení nemocnice Rychnov nad Kněžnou

19.12.2016 12:45:23

Dobrý den, ”Medvídek NEBOJSA” navštívil naše oddělení v předvánočním čase. Zkrátil čekání na uzdravení a těšení se na Ježíška všem malým pacientům, doprovodům a personálu.

Ocenění patří hercům z Celetné. Děkujeme a těšíme se na další setkání. DO Rychnov nad Kněžnou

Domažlická nemocnice, a.s.

8.7.2016 09:05:44

Dobrý den.

Děkujeme velice za krásné představení hrané pohádky "Medvídek Nebojsa II" zahrané pro naše dětské pacienty na Dětském oddělení Domažlické nemocnice a.s. Navštívili nás již po čtvrté a znovu bylo co obdivovat. Představení uchvátilo nejen dětské pacienty, ale i jejich rodiče a přítomné návštěvy. Velkou radost udělaly dětem fialové balónky, které v závěru představení dostaly. Budeme se rádi těšit na příští návštěvu.

Vladimíra Speierlová

Základní škola při KNTB Zlín

10.5.2016 11:14:33

Po roce nás opět navštívili herci Divadla v Celetné se svým představením o medvídkovi. Přestože většinu diváků tvořili starší žáci, pohádka měla úspěch a děti o ní vyprávěly odpoledne svým rodičům při návštěvách. Děkují učitelky ZŠ při nemocnici

Bc. Eva Kovářová

25.4.2016 09:08:22

Děkujeme velice za krásné představení pohádky Medvídek Nebojsa pro hospitalizované děti na Dětském oddělení Vsetínské nemocnice a. s. Herci byli vynikající, dokázali děti mnohokrát rozesmát a zpříjemnili jim velice pobyt v nemocnici. Po skončení zněla chodbou jen samá slova chvály - ”Krásné, perfektní, úžasné...”Velkou radost měly děti i z fialových balónků, které v závěru dostaly - skvělý nápad...Děkuji ještě jednou za všechny nemocné děti a mimořádný zážitek. Eva Kovářová

leona

4.4.2016 09:20:59

OHLASY DĚTÍ NA DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ V NEMOCNICI V RYCHNOVĚ NAD KNĚŽNOU

 

Mně se divadlo moc líbilo. Ti herci byli super. A ten jejich smích mně připadal upřímný, takový od srdce. Asi dělají to, co je baví.

 

Medvídek Nebojsa byl super. Moc se mně líbilo taky to, že jsem na konci dostal fialový balonek.

 

Já si to užila. Fajn bylo, jak tam házeli těmi rybami, jak je Honza lovil a medvídek mu je všechny snědl. A taky se mně líbilo, jak Nebojsa onemocněl u moře, kdežto Honza za tím polárním kruhem (nebo kde to byl) u tučňáků.

 

Bylo to příjemně prožité dopoledne tady v nemocnici. Sice jsem už větší, ale představení se mi líbilo, bylo prima. A ten čas tady rychleji utekl.

 

Méďa byl hustej. Velkou radost mám z balonku.

 

S paní učitelkou jsme se moc nasmáli. A pak jsme si o představení povídali ještě ve škole. A nemocnice se už nebudu bát. Jestli tam je taková zábava, tak se nemusím bát pobytu v ní.

 

Moc jsme se nasmály. Bylo to fajn.

 

Líbily se mně kulisy, jak to měli herci vymyšlené. Stačilo otočit tím závěsem a hned jsme byli u teplého moře, pak se to otočilo zpátky a byli jsme u rybníka, pak na severu, pak u chaloupky… Bylo to pěkné.

 

Mám radost z balonku.

 

Pomáhala jsem sbírat rybičky. Byla to legrace. Medvídek i ten jeho kamarád se pořád smáli.

 

V nemocnici byla legrace.

 

Mám rád veselé pohádky. Medvídek měl bezva kožich. A balonek mně udělal velkou radost. Hlavně že mně neulítnul.

1234 ...10 » Zobrazit vše
Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu