Stropní stativy

Stropní komplexy jsou zpravidla instalovány na operační sály, JIP a ARO oddělení. Jsou to zařízení, pomocí kterých lze přivést potřebné medicinální plyny a energetické zdroje do míst, kde je specializovaný pracovník potřebuje. Firma BSJ group dodává a montuje tři typy stativů, které lze kombinovat a doplňovat o další vybavení.

TLV

Ergofix

Tento stativ uspokojí většinu zdravotnických odborníků. Přináší komfort a bezpečnost do nemocnic a operačních sálů zejména díky uzpůsobenému technickému a ergonomickému navržení.

Ergofix
TLV

Autolift

Oproti stativu Ergofix umožňuje stativ Autolift zdvih o 700 mm. Lze jej zatížit až 180 kg, což ocení hlavně ošetřující personál.

Autolift

Jednoramenný stativ

Dvouramenný stativ

Jednoduché rameno

Zatížení

Dvojité rameno

Zatížení

Zatížení

1000 mm

180 kg

1000 + 500 mm

175 kg

Stejné jako u jednoramenného stativu pro jednoduché nebo dvojité rameno.

1000 + 750 mm

150 kg

1000 + 1000 kg

100 kg

TLV

Easylift

Stropní stativ Easylift je jednoduchou, ale velmi funkční variantou otočného a zároveň kyvného stativu. Instalace je vhodná do operačních a zákrokových sálků, JIP a ARO oddělení. Díky jednoduchosti a velikosti jej lze instalovat i v menších prostorách.

Easylift
TediselMedical

Icon-s

Variabilní policový systém z Corianu, vysoká prostorová tuhost a vynikající dílenské zpracování. To je hlavní charakteristika tohoto všestranného stropního stativu, který je možno dodat jako jedno i dvouramenný, s otočnými i sklopnými rameny.

Icon-s
Icon-s
Icon-s

Hermes

Díky tomuto novému systému, který využívá dotykový display, dokážete obsluhovat celý operační sál z jednoho bodu.

TLV
TediselMedical

Možné sestavy stropních stativů

Možné sestavy stropních stativů

Možné sestavy zdrojových mostů

Možné sestavy zdrojových mostů
Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu