Zdrojové mosty

Zdrojové mosty jsou instalovány především na oddělení JIP a ARO, kde do optimální blízkosti pacientů přivádí životně důležité energie.

TediselMedical

Teyde

Teyde
Teyde

TEYDE nabízí při zachování všech požadavků na vybavenost a funkčnost optimalizaci ceny. Jde o cenově velice zajímavý produkt, který je však díky své precizní, ale jednoduché konstrukci, technicky rovnocennou náhradou výrazně dražším zařízením, která ve zdravotnictví potkáváme.

 

Díky své variabilitě a možné vybavenosti se nejčastěji používá pro oddělení ARO a JIP.

Atlas

Atlas

ATLAS je klasickým představitelem nejčastěji používaného zdrojového mostu. Je vybaven posuvnými závěsy pro umístění monitorovací a infuzní techniky. Pojízdné police vybavené medilištami a držáky s mechanickými brzdami a otáčením o 360° lze nastavit kamkoliv po celé délce profilu a vytvořit tak optimální pracovní prostor.

 

Atlas představuje ideální řešení pro nemocniční prostory, kde nejsou požadovány stropní tubusy. Nejčastěji je používán na odděleních ARO a JIP.

TLV

U-Care

Toto zařízení je opravdovou špičkou ve své kategorii, která přináší bezpečné a pohodlné používání pro obsluhující personál. Každé oddělení má svoje specifika. U-Care je přesně ten typ zařízení, které dokážeme přizpůsobit přesně vašim požadavkům.

U-Care

Fluidys-Up

Fluidys-Up

Ekonomická, přesto velmi funkční varianta zdrojového mostu.

Fluidys-Up
TediselMedical

Abitus

Abitus
Abitus

ABITUS představuje nejluxusnější a nejnovější generaci zdrojových mostů. Umožňuje instalaci nejen pojezdu, ale i otočného ramene s možností instalace distribučního boxu, polic či zásuvek. Je proto možné konfigurovat ho přesně podle vašich požadavků. Most Abitus zaručí splnění nejpřísnějších nároků na ergonomii, hygienu a univerzálnost a tím zajistí ošetřujícímu personálu maximální komfort práce a pacientům tu nejlepší péči.

 

Využití pak nalézá nejen na odděleních ARO a JIP, ale i na zákrokových či operačních sálech

Poptávkový formulář

Novinky

eli

eli

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

BSJ dodala chlazení do haly společnosti Kiswire

13.1.2017

Kiswire Cord Czech je nový výrobní závod sídlící mezi Mostem a Žatcem v průmyslové zóně Triangle. Jihokorejská společnost Kiswire zde postavila halu na výrobu patních lanek do pneumatik, která má být uvedena do provozu v dubnu 2017. Společnost BSJ group realizovala v tomto objektu kompletní systémy chlazení technologií a chlazení administrativní části.

Více informací...
BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

BSJ group opět sponzorovala galavečer bojových sportů

2.12.2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se v plzeňské hale TJ Lokomotiva uskutečnil galavečer bojových sportů s mezinárodní účastí Souboj titánů – Clash Fighting Championship. Tentokrát byl ve znamení velkých změn – proběhly fighty v oktagonu pod záštitou české asociace smíšených umění - MMAA. BSJ group byla opět jedním z hlavních sponzorů celého večera a samozřejmě její zástupci nemohli v hale chybět.

Více informací...
Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

Chlazení a stlačený vzduch pro EPT

23.11.2016

Zástupci společnosti BSJ group se zúčastnili slavnostního otevření výrobní haly EPT connector v Habartově. Tento nový provoz, postavený na ploše 6000 m2, je jedním z nejlépe technologicky vybavených podniků v kraji. BSJ group v této nové výrobní hale instalovala kompletní technologie průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu.

Více informací...

Kontakt

BSJ Group s.r.o.
Václavské nám. 19, Praha 110 00
tel.: +420 373 395 445

Menu Úvodní strana
Menu